ÚNO

Obnova kulturních památek - výzva k podání žádostí o dotaci

Městský úřad Třinec oznamuje termín příjmu žádostí o poskytnutí finanční podpory z dotačního programu Ministerstva kultury „Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností“. Uzávěrka žádostí podaných k Městskému úřadu Třinec, odboru stavebního řádu a územního plánování je 30. 4. 2017.Finanční podpora v celkové výši 128.000 Kč bude využita pouze v jednom, a to ve druhém kole.

Finanční podpora je určena na zachování a obnovu nemovitých kulturních památek, které se nalézají mimo památkové rezervace a zóny, nejsou národními kulturními památkami, a které nejsou ve vlastnictví České republiky, popř. na obnovu movité kulturní památky pevně spojené se stavbou, jako jsou např. oltáře nebo kostelní varhany, pokud je tato stavba kulturní památkou, to vše ve správním obvodu obce s rozšířenou působností Třinec.

Podrobnější informace, vč. formuláře žádosti naleznete na internetových stránkách Ministerstva kultury www.mkcr.cz, nebo www.mkcr.cz/podpora-obnovy-kulturnich-pamatek-prostrednictvim-obci-s-rozsirenou-pusobnosti-274.html.

V případě Vašeho zájmu Vám podrobnější informace sdělí J. Pietrová, tel. 558 306 238, jana.pietrova@trinecko.cz

Vloženo:14.2.2017 08:53
Zobrazovat do:  30.4.2017 23:59   stop