BŘE

Březnové aktivity v Klubu seniorů

Odbor sociálních věcí města Třince srdečně zve všechny seniory a občany se zdravotním postižením do Klubu seniorů na Husově ulici v Třinci a v Domě s pečovatelskou službou v Oldřichovicích. Na březen je pro Vás opět připravena bohatá nabídka aktivit.

Bowlingový turnaj pod záštitou starostky, který se uskuteční na bowlingu v hypermarketu Albert ve středu 08.03.2017 od 10:00 hodin.
Ve čtvrtek 16.03.2017 ve 13:30 hod. proběhne další přednáška Seniorgymnázia, tentokrát na téma „Internet zábavný i nebezpečný“. Přijít si poslechnout přednášku doporučujeme všem, kteří pracují s počítačem a dostávají se do virtuálního světa.
Ve středu 22.03.2017 od 9:00 hod. se na přednášce Černá kronika, ať se vás netýká“ setkáme s Policií České republiky. Mluvčí PČR nás přijde seznámit se zásadami, jak předcházet a čelit negativním jevům, abychom se nikdy nedostali do smutných statistik černé kroniky.
Čtvrtek 23.03.2017 od 13:00 hod. je věnován výtvarnému workshopu - Pedigové dekorace. Z pedigu spolu doslova vykouzlíme nádherné a zároveň jednoduché ozdoby bytů, oken, zahrad apod.

Ti z vás, kteří jste se přihlásili na počítačový workshop - Tabulka v excelu, nezapomeňte, že 2. část workshopu se uskuteční ve čtvrtek 02.03.2017 od 13:00 hod., a kurz bude ukončen 3. částí následující čtvrtek 09.03.2017.

Zvlášť si vás dovolujeme upozornit, že od března nově otevíráme Klub stolního tenisu. Stolní tenis si můžete přijít zahrát do prostor Kvalifikační a personální agentury, o.p.s., ul. Závodní 815 (u brány Koksovna, vchod vedle výrobny klíčů), a to každou středu od 8:00 - 12:00 hodin.

Z pravidelných aktivit upozorňujeme na Klub karetních a deskových her (scrabble). Koná se každé pondělí od 13:30 hod. Máme pro vás připraveny různé deskové hry, které si dle svého přání vyberete a zahrajete. Také deskové hry scrabble se nemusíte bát. Hra není určena pouze těm, co ji již dokonale ovládají a sbírají body, ale právě i začátečníkům. Přijďte, budete seznámeni s pravidly hry a můžete rozvíjet své jazykové schopnosti a důvtip.

Bližší informace o výše uvedených akcích i o pravidelných aktivitách naleznete v příloze.

Nechejte se zlákat pestrou nabídkou a určitě přijďte mezi nás.

Vloženo:7.3.2017 15:15
Zobrazovat do:  31.3.2017 23:59    ok