BŘE

Dubnové aktivity v Klubu seniorů jsou opět bohaté

Odbor sociálních věcí města Třince srdečně zve všechny seniory a osoby se zdravotním postižením do Klubu seniorů na Husově ulici v Třinci a v Domě s pečovatelskou službou v Oldřichovicích. V dubnu je pro Vás opět připravena bohatá nabídka aktivit. V pátek 7.dubna pořádá Klub kulečníku Velikonoční kulečníkový turnaj, na který zve všechny členy tohoto Klubu. Ve středu 12. dubna se na přednášce Blahodárné účinky aloe vera dozvíte o netušených účincích rostliny aloe vera. Na dané téma si s vámi přijde popovídat zdravotní sestra, paní Dagmar Zmudová z Nemocnice Třinec spolu s paní Jarmilou Sobkovou. Na obdobné téma týkající se zdraví se v dubnu sejdeme ještě jednou, a to na přednášce v rámci Seniorgymnázia. Přednáška o vlivu výživy na zdraví a nemoc se koná ve čtvrtek 20. dubna.

Pro klienty s výtvarným zaměřením přicházíme ve čtvrtek 13. dubna s nabídkou výtvarného workshopu Velikonoční pískování. Na workshopu rádi uvítáme nejen vás, ale také vaše vnoučata. Všechny, kteří si přejí rozvinout své individuální schopnosti a možnosti mozku, zveme na Kurz trénování paměti. První lekce proběhne v pátek 21. dubna.

V neposlední řadě upozorňujeme na možnost přihlašovat se na květnový výlet, jehož cílem je exkurze do automobilové společnosti Hyundai v Nošovicích, komentovaná prohlídka města Frýdek-Místek a romantická zastávka u přehrady Olešná. Výlet se uskuteční v úterý 2. května. Přihlásit se můžete od středy 12. dubna od 7:00 hod.

Bližší informace k výše uvedeným nabídkám vč. rozpisu aktivit na duben 2017 naleznete v příloze.

Vloženo:31.3.2017 12:26
Zobrazovat do:  30.4.2017 23:59    ok