DUB

Pozvánka na benefiční koncert

U příležitosti desátého výročí příspěvkové organizace Centrum sociální pomoci v Třinci se uskuteční v pátek 28. dubna od 17:00 hodin v evangelickém kostele benefiční koncert, na němž vystoupí Václav Neckář s kapelou Bacily a ženský pěvecký sbor Laudate. Vstupenky na benefiční koncert jsou v předprodeji za 150 Kč, na místě bude vstupné za 180 Kč. Vstupenky můžete zakoupit v budovách Centra sociální pomoci na Máchově a Čapkově ulici, v Městském informačním centru, v kině Kosmos, v pokladně kulturního domu Trisia a na sekretariátu starostky na MěÚ. Výtěžek z koncertu pomůže vylepšit prostory a vybavení v zařízeních organizace. Srdečně zveme!

Vloženo:21.4.2017 08:50
Zobrazovat do:  28.4.2017 23:59   stop