SRP

Upozornění

S politováním si dovolujeme oznámit, že v souvislosti s nešťastnou událostí, která postihla dřevěný kostelík Božího těla v Gutech, jsme byli nuceni z bezpečnostních důvodů uzavřít s okamžitou platností přilehlé pohřebiště u kostelíku. Objekt je z důvodu vyšetřování příčiny požáru veřejnosti zcela uzavřen. Po ukončení vyšetřování bude zajištěna provozní bezpečnost dřevin rostoucích kolem pohřebiště a současně budou zdokumentovány případné škody na hrobových zařízeních, o kterých budou jejich vlastníci písemně vyrozuměni.

Oznámení o opětovném zpřístupnění pohřebiště bude zveřejněno na internetových stránkách města, na vývěsce na místě samém a na Hřbitovní správě. Informace Vám rovněž budou poskytnuty na městském úřadě (kancelář č. 109) nebo na tel. čísle 558 306 314. Dovolujeme si Vás požádat, abyste v zájmu vaší osobní bezpečnosti nevstupovali na pohřebiště do doby jeho zpřístupnění. Město Třinec vynaloží veškeré úsilí k tomu, aby bylo pohřebiště co nejdříve zpřístupněno.

Vloženo:2.8.2017 09:12
Zobrazovat do:  20.8.2017 23:59   stop