Informace k sociologickému šetření

Dovolujeme si vás informovat, že Sociologický ústav Akademie věd ČR ve spolupráci s českou nezávislou výzkumnou společností MEDIAN provádějí významný mezinárodní sociologický výzkum, v němž bude osloveno 4500 náhodně vybraných domácností z celé ČR a k němuž budou přizvány i vybrané domácnosti našeho města. Získané statistiky poslouží českým i zahraničním vědcům k rozvoji poznání české společnosti v oblasti sociologie, politologie a ekonomie a budou základem pro zlepšování sociální politiky.

Dotazování realizují vyškolení tazatelé společnosti MEDIAN. Tazatelé navštíví vybrané domácnosti v Třinci v období od 15.9.2017 do konce listopadu 2017. Vyplnění dotazníku s tazatelem trvá přibližně 40 minut. Odpovědi jsou zcela anonymní, všechny údaje budou použity pouze v rámci souhrnných údajů a je vyloučeno jakékoliv zneužití osobních informací. Agentura MEDIAN (www.median.cz), která realizuje sběr dat, je členem sdružení českých výzkumných agentur SIMAR a dodržuje všechna etická pravidla pro realizaci výzkumů.

Vloženo:15.9.2017 08:16
Zobrazovat do:  24.11.2017 23:59    ok