ŘÍJ

Říjnová nabídka aktivit Klubu seniorů je opět pestrá

Klub seniorů města Třince, ul. Husova 404, který je součástí odboru sociálních věcí, přichází s nabídkou říjnových aktivit. Rozpis všech aktivit Klubu seniorů v říjnu 2017 spolu s informačními letáky, na kterých získáte bližší informace k akcím, naleznete v příloze.

Bowlingový turnaj - středa 04.10.2017 - od 10:00 hodin si přijďte jako každoročně zahrát bowling. Hrajeme na bowlingu v hypermarketu Albert.

Kurz trénování paměti. Kurz se skládá ze 6. lekcí. První lekce proběhne v úterý 17.10.2017 od 12:30 hodin. Cílem trénování paměti je rozvíjet individuální schopnosti a možnosti každého účastníka, aby si uvědomil, co dokáže za použití správných nástrojů a technik, a jak získané dovednosti uplatnit pro zvýšení kvality a bezpečnosti každodenního života. Kurz probíhá v přátelské a tvořivé atmosféře. Zajistěte si své místo včas, kapacita míst je omezena.

Seniorgymnázium - Minikurzík Braillova písma a informativní přednáška o Tísňové péči – Anděl strážný – čtvrtek 19.10.2017 – od 13:00 hodin. Třinečtí zástupci organizace SONS, z.s. si pro přednášku Seniorgymnázia připravili minikurzík Braillova písma pro nevidomé a slabozraké.

Výtvarný workshop - Gelové svíčky - čtvrtek 26.10.2017 - od 13:00 hodin si společně vyrobíme originální svíčky. S sebou si vezměte různé menší skleněné nádobky a ozdobný materiál, který budete chtít zalít gelem. Ostatní materiál bude pro vás připravený. Kapacita je omezena, přihlaste se včas.

Vloženo:4.10.2017 13:00
Zobrazovat do:  31.10.2017 23:59    ok