ŘÍJ

Upozornění pro řidiče

V pondělí 16.10.2017 budou zahájeny stavební práce na opěrné zdi na místní komunikaci č. 218c, která se nachází před autobusovou zastávkou „Dolní Lištná, trafo“. V souvislosti s těmito pracemi dojde k dopravnímu omezení, kdy bude uzavřen jeden jízdní pruh a doprava bude řízena kyvadlově přechodným světelným signalizačním zařízením. Toto omezení potrvá do první poloviny prosince tohoto roku. Práce spočívají v nahrazení stávající betonové opěrné zdi novou opěrnou železobetonovou zdí zřízenou ve stejném místě. Podél toku bude dále provedena oprava stávající kamenné opěrné zdi v délce cca 80m.

Vloženo:13.10.2017 11:25
Zobrazovat do:  30.11.2017 23:59    ok