RYCHLÁ NAVIGACE: Úvodní stránka Šipka Město
Aktuality

Detail aktualityŘÍJ
13
Obrázek ke zprávě

Ocenění Knihovna jinak 2016 pro Knihovnu Třinec


Knihovna Třinec získala bronz v soutěži Knihovna jinak 2016, kterou podruhé uspořádal Svaz měst a obcí ČR s cílem propojit knihovny mezi sebou a sdílet dobrou praxi. Třetí příčky dosáhla třinecká knihovna díky hlasování veřejnosti na Facebooku, od které získala 196 kliků, a za velké a různorodé množství aktivit pro všechny věkové skupiny uživatelů a návštěvníků. Vítězná knihovna v Dobříši získala 359 kliků, druhá v Jílovém u Prahy o devět kliků méně.

"Je to nová, neotřelá soutěž, jejíž výsledek nezávisí na (mnohdy sporných) statistických číslech, ani ji nehodnotí žádná odborná komise. O úspěchu v soutěži rozhodují sami její návštěvníci a uživatelé. O tom, že mezi 36 zapojenými knihovnami se právě třinecká umístila na třetím místě, rozhodli naši uživatelé. Naší vizí je být knihovnou pro lidi a podpora od těch, pro které naši práci děláme, nás ujišťuje, že jdeme správným směrem a máme motivaci pokračovat," uvedla ředitelka Knihovny Třinec Martina Wolna.


Vložil:Mgr. Šárka Szlaurová
Vloženo:13.10.2017 14:37
Zobrazovat do:  31.10.2017 23:59    ok
Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku