ŘÍJ

Vítězným mazlíčkem je fenka Mia

Letošní fotosoutěž o nejsympatičtějšího třineckého zvířecího mazlíčka, kterou už podruhé vyhlásil odbor životního prostředí a zemědělství, ovládli pejsci. Z téměř šedesátky přihlášených zvířátek, mezi nimiž nechyběly ani kočky, králíci, morče, poník, korela či fretka, se umístili na prvních třech místech.

Bezkonkurenčně nejvyšší počet hlasů (1305) získala v anketě sedmiměsíční fenka australského ovčáka Mia chovatelky Petry Haratkové. Na druhém místě s 452 hlasy skončila 3,5letá fenka labradorského retrívra Trudy, jejíž hrdou chovatelkou je Monika Belanová. Třetí místo s počtem 353 hlasů v anketě obsadil sympatický pětiletý chodský pes Airi, který je věrným společníkem svému pánovi Marku Závadskému. Ceny v podobě poukázek na krmivo nebo chovatelské potřeby předala majitelům tří vítězných mazlíčků starostka Věra Palkovská symbolicky u příležitosti mezinárodního dne zvířat, který celosvětově připadá na 4. říjen. Doplňme, že v první vítězné pětce se objevila ještě kočka Ennie a pes Coudýnek. Kompletní výsledky ankety najdete na webových stránkách města v odkazu Ankety.

6 Airi.jpg 6 Trudy.jpg 6 Mia.jpg DSC_1726.jpg

Vloženo:16.10.2017 16:45