ŘÍJ

Upozornění pro řidiče

Z důvodu dokončení stavebního objektu v místě napojení místní komunikace z „Dušince“ bude od 01.11.2017 do doby ukončení stavebních prací uzavřen úsek komunikace v záboru stavby přeložené silnice I/11, mezi místní komunikací naproti Kanadskému lesu k vodojemu a místní komunikací č. 374 c (bývalá komunikace z „Dušince“) v Neborech. Objízdná trasa bude vedena po místní komunikaci kolem „vodojemu“ směrem na Dušinec.

Pro obsloužení lokality za „Sojkou“ bude z nové komunikace před uzavřeným úsekem vybudováno provizorní napojení na stávající místní komunikaci. Do uzavřeného úseku komunikace bude povolen vjezd jen vozidlům stavby. Prosíme řidiče, aby respektovali přechodné dopravní značení.

Vloženo:31.10.2017 09:57
Zobrazovat do:  30.11.2017 23:59    ok