SZYBKA NAWIGACJA: Wprowadzająca strona Šipka Miasto

LIS

Vyhlášení ankety Sportovec roku Moravskoslezského kraje 2017

Dovolujeme si informovat, že Moravskoslezský kraj vyhlásil anketu o nejúspěšnější sportovce a kolektivy našeho kraje za rok 2017. V příloze najdete dokumenty, ve kterém jsou podrobně uvedeny podmínky této ankety pro rok 2017, a dále je přiložen tiskopis, na kterém lze podávat návrhy do ankety. Termín pro podávání žádostí je do 8. prosince 2017. Partnery ankety jsou Všesportovní kolegium Moravskoslezského kraje a Moravskoslezská krajská organizace České unie sportu (MS KO ČUS), která je garantem sportovní části ankety.

V březnu roku 2018 proběhne slavnostní galavečer, v rámci kterého budou oceňováni sportovci, kteří dosáhli vynikajícího nebo mimořádného sportovního výkonu nebo se o něj zasloužili v jednotlivých vyhlašovaných kategoriích, a další významné a mimořádné sportovní aktivity spojené s šířením dobrého jména kraje. Anketa se koná pod záštitou hejtmana Moravskoslezského kraje.

Vloženo:13.11.2017 09:00
Zobrazovat do:  8.12.2017 23:59    ok