Vyhledávání: Hledat i v archivu

Nalezeno: 18 záznamů. Zobrazeno: 11 - 18    Stránka:  1  2

BŘE

Dubnové aktivity v Klubu seniorů jsou opět bohaté

/ rozbalit / skrýt zbytek /

Odbor sociálních věcí města Třince srdečně zve všechny seniory a osoby se zdravotním postižením do Klubu seniorů na Husově ulici v Třinci a v Domě s pečovatelskou službou v Oldřichovicích. V dubnu je pro Vás opět připravena bohatá nabídka aktivit. V pátek 7.dubna pořádá Klub kulečníku Velikonoční kulečníkový turnaj, na který zve všechny členy tohoto Klubu. Ve středu 12. dubna se na přednášce Blahodárné účinky aloe vera dozvíte o netušených účincích rostliny aloe vera. Na dané téma si s vámi přijde popovídat zdravotní sestra, paní Dagmar Zmudová z Nemocnice Třinec spolu s paní Jarmilou Sobkovou. Na obdobné téma týkající se zdraví se v dubnu sejdeme ještě jednou, a to na přednášce v rámci Seniorgymnázia. Přednáška o vlivu výživy na zdraví a nemoc se koná ve čtvrtek 20. dubna.

Mgr. Šárka Szlaurová - 31.3.2017
Přílohy:    Ikona - stáhnout soubor Ikona - stáhnout soubor Ikona - stáhnout soubor Ikona - stáhnout soubor Ikona - stáhnout soubor Ikona - stáhnout soubor Ikona - stáhnout soubor

Provoz mateřských škol v Třinci během letních prázdnin 2017

Ikona lupy

Provoz mateřských škol zřizovaných městem Třinec o hlavních prázdninách 2017 naleznete v příloze.

Mgr. Šárka Szlaurová - 21.3.2017
Přílohy:    Ikona - stáhnout soubor Ikona - stáhnout soubor
BŘE

Zápisy do ZŠ a MŠ a informace k povinnému předškolnímu vzdělávání

/ rozbalit / skrýt zbytek /

Zápisy do základních škol zřizovaných městem Třinec pro školní rok 2017/18 proběhnou ve dnech 18. a 19.4.2017. Termín zápisů do mateřských škol zřizovaných městem Třinec pro školní rok 2017/18 byl stanoven na 9. – 11.5.2017.

Mgr. Šárka Szlaurová - 20.3.2017

Oznámení o uzavírce v Neborech

Ikona lupy

Z důvodu probíhající stavby obchvatu v úseku Nebory – Oldřichovice bude v termínu od 08.03.2017 do 31.05.2017 uzavřena komunikace na "neborovském" kopci ke kravínu - směr Guty, v úseku mezi čp. 107 a 15. Objízdná trasa pro automobilovou dopravu bude vedena po místní komunikaci od bývalé pošty kolem potoka Bystrý k autobusové zastávce Třinec, Nebory, Rusnok a dále ke „kravínu“. Městská hromadná doprava na lince MHD 713 bude probíhat dle opatření uvedeného v příloze. Cestující budou o opatřeních informování dopravcem na zastávkách. Autobusová zastávka Třinec, Nebory, pod kravínem bude přemístěna do vjezdu ke kravínu v Neborech. Pro chodce bude zřízen provizorní chodník mimo stávající místní komunikaci. Prosíme řidiče a chodce, aby respektovali přechodné dopravní značení a dbali bezpečnosti při průchodu stavbou.

Mgr. Šárka Szlaurová - 7.3.2017
Přílohy:    Ikona - stáhnout soubor
ÚNO

Příjem přihlášek na Univerzitu třetího věku ukončen

Ikona lupy

Dovolujeme si informovat zájemce o studium Univerzity třetího věku, že jsme pro velký zájem už museli ukončit příjem přihlášek. Kapacita sálu je již naplněna. Děkujeme za pochopení.

Iveta Stoszková - 27.2.2017
ÚNO

Obnova kulturních památek - výzva k podání žádostí o dotaci

/ rozbalit / skrýt zbytek /

Městský úřad Třinec oznamuje termín příjmu žádostí o poskytnutí finanční podpory z dotačního programu Ministerstva kultury „Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností“. Uzávěrka žádostí podaných k Městskému úřadu Třinec, odboru stavebního řádu a územního plánování je 30. 4. 2017.Finanční podpora v celkové výši 128.000 Kč bude využita pouze v jednom, a to ve druhém kole.

Mgr. Šárka Szlaurová - 14.2.2017
LED

Přeprava nebezpečných odpadů

/ rozbalit / skrýt zbytek /

Od 1. ledna 2017 vzniká dle zákona o odpadech povinnost elektronického ohlašování přepravy nebezpečných odpadů přes Integrovaný systém plnění ohlašovacích povinností (ISPOP). Končí tak ohlašování přepravy v listinné podobě na obecní úřady s rozšířenou působností.

Mgr. Šárka Szlaurová - 18.1.2017
ČVN

Organizace školního roku 2016/2017

Ikona lupy

V příloze naleznete přehled prázdnin a organizaci školního roku 2016/2017 v základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích.

Mgr. Šárka Szlaurová - 1.6.2016
Přílohy:    Ikona - stáhnout soubor