Vyhledávání: Hledat i v archivu

Nalezeno: 25 záznamů. Zobrazeno: 21 - 25    Stránka:  1  2  3

ŘÍJ

Horní Líštná bude mít novou katastrální mapu

/ rozbalit / skrýt zbytek /

Třinecké pracoviště Katastrálního úřadu pro Moravskoslezský kraj zahájilo z důvodu aktualizace údajů nové mapování v katastrálním území Horní Líštná. „Základním předpokladem správného využití katastrální mapy je její aktuálnost a dostatečná přesnost, proto Katastrální pracoviště Třinec v souladu s ustanovením § 40 zákona č. 256/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální zákon), zahájil obnovu výše uvedeného katastrálního území novým mapováním,“ vysvětluje Mgr. Jana Kaletová, ředitelka katastrálního úřadu pro Moravskoslezský kraj, katastrální pracoviště Třinec.

Mgr. Šárka Szlaurová - 5.10.2017
ŘÍJ

Veřejná sbírka za účelem "obnovy dřevěného kostela Božího Těla v Gutech"

/ rozbalit / skrýt zbytek /

Město Třinec tímto vyhlašuje veřejnou sbírku za účelem "obnovy dřevěného kostela Božího Těla v Gutech". Veřejná sbírka bude probíhat od úterý 8. srpna 2017 na dobu neurčitou. Veřejná sbírka bude aktuálně prováděna pouze shromažďováním příspěvků na zvláštní bankovní účet číslo 7657654/0300 zřízený u Československé obchodní banky, a. s. (pro platby ze zahraničí IBAN CZ5403000000000007657654, BIC(SWIFT) CEKOCZPP).

Ing. Patrik Žondor - 4.10.2017
Přílohy:    Ikona - stáhnout soubor

Informace k sociologickému šetření

/ rozbalit / skrýt zbytek /

Dovolujeme si vás informovat, že Sociologický ústav Akademie věd ČR ve spolupráci s českou nezávislou výzkumnou společností MEDIAN provádějí významný mezinárodní sociologický výzkum, v němž bude osloveno 4500 náhodně vybraných domácností z celé ČR a k němuž budou přizvány i vybrané domácnosti našeho města. Získané statistiky poslouží českým i zahraničním vědcům k rozvoji poznání české společnosti v oblasti sociologie, politologie a ekonomie a budou základem pro zlepšování sociální politiky.

Mgr. Šárka Szlaurová - 15.9.2017
ČVN

Organizace školního roku 2017/2018

Ikona lupy

V příloze naleznete přehled prázdnin a organizaci školního roku 2017/2018 v základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích.

Mgr. Šárka Szlaurová - 1.6.2017
Přílohy:    Ikona - stáhnout soubor
ÚNO

Příjem přihlášek na Univerzitu třetího věku ukončen

Ikona lupy

Dovolujeme si informovat zájemce o studium Univerzity třetího věku, že jsme pro velký zájem už museli ukončit příjem přihlášek. Kapacita sálu je již naplněna. Děkujeme za pochopení.

Iveta Stoszková - 27.2.2017
Nalezeno: 25 záznamů. Zobrazeno: 21 - 25    Stránka:  1  2  3