Search: Find

Nalezeno: 28 záznamů. Zobrazeno: 21 - 28    Stránka:  1  2  3

Témata zimního semestru Univerzity třetího věku

Ikona lupy

Již 5. září vstupují studenti Univerzity třetího věku do druhého semestru s těmito tématy přednášek:

05.09.2017 – Moldavsko – nejchudší země Evropy (prof. Baar)

19.09.2017 – Vietnam – kapitalismus v komunistickém hávu (prof.Baar)

03.10.2017 – Rakousko – atraktivity cestovního ruchu (doc.Havrlant)

17.10.2017 – Světlo a tma ve městech (dr. Ondřej Slach)

31.10.2017 – Myanmar – země tisíců pagod (dr. Jan Ženka)

14.11.2017 – Nové Mexiko – země okouzlení (dr. Přemysl Mácha)

Iveta Stoszková - 1.9.2017
SRP

Aktivity Klubu seniorů jsou v září opět pestré

/ rozbalit / skrýt zbytek /

Klub seniorů města Třince, ul. Husova 404, který je součástí odboru sociálních věcí, přichází s nabídkou zářijových aktivit. Začínáme hned 1. září, kdy po revitalizaci venkovních prostor Klubu otevíráme zahradu velkým uvítáním spojeným s grilováním. Přijďte si prohlédnout novinky v naší zahradě, posedět v altánku, zahrát si kuželky nebo pétanque a k tomu si ugrilovat něco dobrého. Začínáme v 9:00 hodin.

Mgr. Šárka Szlaurová - 31.8.2017
Přílohy:    Ikona - stáhnout soubor Ikona - stáhnout soubor Ikona - stáhnout soubor Ikona - stáhnout soubor Ikona - stáhnout soubor
SRP

Informace o změně jízdních řádů

/ rozbalit / skrýt zbytek /

Městský úřad Třinec, odbor dopravy oznamuje cestující veřejnosti, že od termínu celostátních změn jízdních řádů dne 03.09.2017 budou provedeny změny jízdních řádů ve vnitrostátní veřejné linkové osobní dopravě. V jízdním řádu městské hromadné dopravy (MHD) Třinec dopravce zapracoval dle provozních možností požadavky občanů města Třince. Změna se týká linky 866710 Lyžbice, Kamionka – Lyžbice, škola – aut.st. pod Kanadou – Kanada, SOŠ – Konská, válcovna C. U spoje 37 této linky dochází k opoždění odjezdu o 1 minutu, tj. odjezd v 7:05 h ze zastávky Lyžbice, škola.

Mgr. Šárka Szlaurová - 28.8.2017
Přílohy:    Ikona - stáhnout soubor Ikona - stáhnout soubor
SRP

Rekonstrukce autobusové zastávky v Neborech u školy ovlivní dopravu

/ rozbalit / skrýt zbytek /

V souvislosti s plánovanou rekonstrukcí autobusového zálivu, nástupiště a chodníku u autobusové zastávky Nebory, škola bude čekat řidiče v těchto místech na silnici I/11 přechodná úprava silničního provozu. Úprava silničního provozu proběhne postupně ve třech etapách. První etapa potrvá od soboty 26.08.2017 od 07:00 h do neděle 27.08.2017 18:00 h, kdy bude v pracovním úseku vybudováno u zmiňované autobusové zastávky v obou směrech jízdy dočasné nástupiště. Zastávka bude přemístěna ve směru jízdy do Třince ve vzdálenosti zhruba do 100 m blíže k Třinci.

Mgr. Šárka Szlaurová - 21.8.2017
SRP

Stop drogám – výstava prací v městské knihovně

Ikona lupy

Odbor sociálních věcí Městského úřadu Třinec zve na komorní výstavu literárních a výtvarných prací žáků třineckých základních škol a gymnázia, které vznikly u příležitosti červnové Kampaně proti drogám v rámci soutěže "Stop drogám". Expozice je k vidění od srpna do září v knihovně na ulici Lidické.

Mgr. Šárka Szlaurová - 14.8.2017
ČVN

V MHD Třinec bude možné se odbavit bezkontaktní platební kartou

/ rozbalit / skrýt zbytek /

Město Třinec společně s Arrivou Morava chystají novinku pro cestující v místní MHD. Od 1. října budou mít všichni možnost platit jízdné v autobusech třinecké MHD bezkontaktními platebními kartami všech bank. Místo hledání drobných bude stačit jedno pípnutí u řidiče jako v supermarketu. Arriva vypravuje v Třinci do provozu každý pracovní den 26 autobusů včetně deseti nových elektrobusů. Všechny vybaví technologií, která umožní cestujícím platit jednotlivé jízdenky u řidiče bezkontaktní platební kartou.

Mgr. Šárka Szlaurová - 14.6.2017
ČVN

Organizace školního roku 2017/2018

Ikona lupy

V příloze naleznete přehled prázdnin a organizaci školního roku 2017/2018 v základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích.

Mgr. Šárka Szlaurová - 1.6.2017
Přílohy:    Ikona - stáhnout soubor
ÚNO

Příjem přihlášek na Univerzitu třetího věku ukončen

Ikona lupy

Dovolujeme si informovat zájemce o studium Univerzity třetího věku, že jsme pro velký zájem už museli ukončit příjem přihlášek. Kapacita sálu je již naplněna. Děkujeme za pochopení.

Iveta Stoszková - 27.2.2017
Nalezeno: 28 záznamů. Zobrazeno: 21 - 28    Stránka:  1  2  3