SZYBKA NAWIGACJA: Wprowadzająca strona Šipka Miasto

Náhled obrázku

Vítězným mazlíčkem je fenka Mia

/ rozbalit / skrýt zbytek /

Letošní fotosoutěž o nejsympatičtějšího třineckého zvířecího mazlíčka, kterou už podruhé vyhlásil odbor životního prostředí a zemědělství, ovládli pejsci. Z téměř šedesátky přihlášených zvířátek, mezi nimiž nechyběly ani kočky, králíci, morče, poník, korela či fretka, se umístili na prvních třech místech.

Mgr. Šárka Szlaurová - 16.10.2017
Přílohy:    Ikona zastupující obrázek Ikona zastupující obrázek Ikona zastupující obrázek Ikona zastupující obrázek
Náhled obrázku

Rekonstrukce silnice a opěrných zdí startuje

/ rozbalit / skrýt zbytek /

Příjezd do Třince směrem od Českého Těšína získá v nadcházejících měsících novou důstojnější podobu. Příští týden se Moravskoslezský kraj pustí do rekonstrukce krajské silnice II/468 včetně navazující ulice Těšínské a Nádražní v Třinci, jejíž stavebně technický stav už nevyhovuje intenzitě dopravy. V rámci rekonstrukce silnice se počítá také s modernizací nevzhledných opěrných zdí naproti nádraží ČD v Třinci.

Mgr. Šárka Szlaurová - 13.10.2017

Upozornění pro řidiče

Ikona lupy

V pondělí 16.10.2017 budou zahájeny stavební práce na opěrné zdi na místní komunikaci č. 218c, která se nachází před autobusovou zastávkou „Dolní Lištná, trafo“. V souvislosti s těmito pracemi dojde k dopravnímu omezení, kdy bude uzavřen jeden jízdní pruh a doprava bude řízena kyvadlově přechodným světelným signalizačním zařízením. Toto omezení potrvá do první poloviny prosince tohoto roku. Práce spočívají v nahrazení stávající betonové opěrné zdi novou opěrnou železobetonovou zdí zřízenou ve stejném místě. Podél toku bude dále provedena oprava stávající kamenné opěrné zdi v délce cca 80m.

Mgr. Šárka Szlaurová - 13.10.2017
ŘÍJ

Horní Líštná bude mít novou katastrální mapu

/ rozbalit / skrýt zbytek /

Třinecké pracoviště Katastrálního úřadu pro Moravskoslezský kraj zahájilo z důvodu aktualizace údajů nové mapování v katastrálním území Horní Líštná. „Základním předpokladem správného využití katastrální mapy je její aktuálnost a dostatečná přesnost, proto Katastrální pracoviště Třinec v souladu s ustanovením § 40 zákona č. 256/2013 Sb., o katastru nemovitostí (katastrální zákon), zahájil obnovu výše uvedeného katastrálního území novým mapováním,“ vysvětluje Mgr. Jana Kaletová, ředitelka katastrálního úřadu pro Moravskoslezský kraj, katastrální pracoviště Třinec.

Mgr. Šárka Szlaurová - 5.10.2017
ŘÍJ

Veřejná sbírka za účelem "obnovy dřevěného kostela Božího Těla v Gutech"

/ rozbalit / skrýt zbytek /

Město Třinec tímto vyhlašuje veřejnou sbírku za účelem "obnovy dřevěného kostela Božího Těla v Gutech". Veřejná sbírka bude probíhat od úterý 8. srpna 2017 na dobu neurčitou. Veřejná sbírka bude aktuálně prováděna pouze shromažďováním příspěvků na zvláštní bankovní účet číslo 7657654/0300 zřízený u Československé obchodní banky, a. s. (pro platby ze zahraničí IBAN CZ5403000000000007657654, BIC(SWIFT) CEKOCZPP).

Ing. Patrik Žondor - 4.10.2017
Přílohy:    Ikona - stáhnout soubor

Informace k sociologickému šetření

/ rozbalit / skrýt zbytek /

Dovolujeme si vás informovat, že Sociologický ústav Akademie věd ČR ve spolupráci s českou nezávislou výzkumnou společností MEDIAN provádějí významný mezinárodní sociologický výzkum, v němž bude osloveno 4500 náhodně vybraných domácností z celé ČR a k němuž budou přizvány i vybrané domácnosti našeho města. Získané statistiky poslouží českým i zahraničním vědcům k rozvoji poznání české společnosti v oblasti sociologie, politologie a ekonomie a budou základem pro zlepšování sociální politiky.

Mgr. Šárka Szlaurová - 15.9.2017
ČVN

Organizace školního roku 2017/2018

Ikona lupy

V příloze naleznete přehled prázdnin a organizaci školního roku 2017/2018 v základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích.

Mgr. Šárka Szlaurová - 1.6.2017
Přílohy:    Ikona - stáhnout soubor
ÚNO

Příjem přihlášek na Univerzitu třetího věku ukončen

Ikona lupy

Dovolujeme si informovat zájemce o studium Univerzity třetího věku, že jsme pro velký zájem už museli ukončit příjem přihlášek. Kapacita sálu je již naplněna. Děkujeme za pochopení.

Iveta Stoszková - 27.2.2017
Nalezeno: 28 záznamů. Zobrazeno: 21 - 28    Stránka:  1  2  3