Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Dlouhodobě zaparkovaný vůz
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Dobrý den, obracím se na Vás s požadavkem řešení problému. Jsem důvěrníkem domů čp. 734 a 735 na ulici Štefánikove. Před domem čp.735 již 8 měsíců a déle je zaparkovaný vůz s poznávací značkou FMR 57-89, je zřejmě nepojízdný, na letních gumách částečně korodovaný a vlastně zabírá parkovací místo. Obrací se na mě nájemníci s tím , že parkovacích míst není dost a tento vůz ještě místo zabírá.Prosím o zjištění majitele vozu a řešení. Děkuji za nájemníky čp. 734 a čp.735
Druh: Ostatní
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 10.1.2017 10:39
Řešení: Odbor dopravy podnět zaevidoval a ověří na místě v rámci terénního šetření. V případě, že se jedná o vrak, bude postupovat v souladu se zákonem o pozemních komunikacích. Odbor dopravy provedl na parkovišti na ulici Štefánikova místní šetření a zjistil, že žádné zaparkované vozidlo nejeví známky vraku, které stanovuje zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
10.1.2017 11:58 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku