Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Odklizení sněhu
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Dobrý den.Chci se zeptat proč firma sníh neodklízí ale spíš dělá brázdy aby auta nemohla vyjet.Fa Franek si toto nikdy nedovolila.Nemají asi UNC bagr.
Druh: Ostatní
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 12.1.2017 18:14
Řešení: Připomínka byla předaná odboru dopravy, který zajišťuje zimní údržbu.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
13.1.2017 06:54 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku