Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:poděkování
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Dobrý den,velice děkuji,že konečně po letech došlo k revitalizaci parčíku v Oldřichovicích u české školy.Konečně došlo k úpravě velice zanedbané zeleně,roky tam byla džungle! Děkujeme obyvatelé Olřichovic
Druh: Ostatní
Řešitel: odbor správy majetku města
Vytvořeno: 18.1.2017 09:46
Řešení: Předáno odboru správy majetku města a pracovníkům veřejně prospěšných prací, kteří úpravu parčíku provedli.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
18.1.2017 11:26 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.
19.1.2017 13:16 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor správy majetku města.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku