Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Led na cestě
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Dobrý den, prosím o použití inertního materiálu na cestu u garáží v lokalitě u Křivce (konkrétně v zatáčce u popelnic). Aktuálně to v tomto místě vypadá spíše jako rychlobruslařská dráha. Děkuji
Druh: Ostatní
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 19.1.2017 07:26
Řešení: Postoupeno odboru dopravy, který zajišťuje zimní údržbu.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
19.1.2017 08:11 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku