Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Světelná tabule u nádraží Třinec
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Na světelné tabuli odjezdů autobusů a vlaků před třineckým nádražím je již delší dobu špatně nastavený čas, tudíž i posunuté odjezdy autobusů a vlaků.
Druh: Porucha
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 24.1.2017 02:58
Řešení: Světelná informační tabule u vlakové nádraží byla opravena.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
24.1.2017 07:53 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku