Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Tankodrom v Oldřichovicích
Stav hlášení: V řešení
Popis problému:
Žádám o zajištění urychlené opravy silnice v Oldřichovicích na pozemku ve vlastnictví města Třince (parc.:3395/11) v úseku od české školy směrem na Kamionku
Druh: Poškození opotřebením
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 25.1.2017 17:01
Řešení: Postoupeno odboru dopravy.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
26.1.2017 07:18 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku