Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Chodník
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Dobrý den. Prosím o zajištění zimní údržby chodníku na Sosně v celé jeho délce! Chodník je letos udržován pouze v úseku od schodiště po přechod pro chodce, ale lidé tento chodník využívají v celé jeho délce, když jdou od autobusu domů. Děkuji.
Druh: Ostatní
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 7.2.2017 06:47
Řešení: Postoupeno odboru dopravy, který zajišťuje zimní údržbu.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
7.2.2017 08:10 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku