Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:chodník,Konská-Baliny
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Dobrý den Mám dotaz na chodník směr Konská-nádraží do Baliny průmyslová zona. Je to ten přes obloukový most na Balinách.Vím ,že jak hodně nasněžilo tak to bylo přehrnuté,ale teď jak je ledovka tak to tam není udržované už třetí den.Kde je kontrola Ostravské firmy a kolik jim platíte?Nevyjde to levněji z městského rozpočtu.Musí se platit cizí firma,která to neudržuje? Chtělo by to posypat drtí nebo solit. Děkuji
Druh: Ostatní
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 9.2.2017 17:06
Řešení: Postoupeno odboru dopravy, který zajišťuje zimní údržbu.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
10.2.2017 08:41 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku