Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Nepořádek v parčíku na Kanadě před SOŠ
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Dobrý den, rád bych Vás požádal o kontrolu a případně zajištění úklidu v horním parku u střední školy a okolí v Třinci na Kanadě, kde se nachází velké množství odhozených PET lahví, krabiček od cigaret, skleněných láhví a jiných nečistot, které tam neustále vznikají. V parku se pohybují malé děti, starší lidé a jiní občané a stav, který tam je, je žalostný! Totéž platí v celém okolí střední školy. V minulosti občas dochází k úklidu těchto míst, nicméně rychlost znečištění je podstatně vyšší než rychlost úklidu! Prosím o zvážení systému údržby těchto prostor. Děkuji a přeji hezký den, s pozdravem
Druh: Nepořádek
Řešitel: Pracovníci VPP
Vytvořeno: 21.2.2017 08:17
Řešení: Zařazeno do plánu prací VPP - uklizeno 21.3.2017

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
21.2.2017 08:17 Inspektor Předáno. Nový řešitel: Pracovníci VPP.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku