Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Úklid nepořádku D.Líštná
Stav hlášení: V řešení
Popis problému:
Úklid nepořádku kolem spojnice mezi zastávkou Dolní Lištná, Pod Borkem a fotbalovým stadiónem na Borku. Vyřešení problém s bezdomovci pod mostem.
Druh: Nepořádek
Řešitel: Pracovníci VPP
Vytvořeno: 20.3.2017 16:29
Řešení:
Stav před:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
20.3.2017 16:41 Inspektor Předáno. Nový řešitel: městská policie.
20.3.2017 16:41 Inspektor Předáno. Nový řešitel: Pracovníci VPP.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku