Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Nepořádek D. Líštná - černá skládka
Stav hlášení: Nové
Popis problému:
Byl prováděň prozes křovin při hlavní silnici na hraviční přechod, u zastávky Dolní Lištná, Na kopci. Jedná se o lesní cestu mezi Lištnou a Borkem. Po průžezu tam zůstaly hromady nepořádku, bohužel, tato lokalita byla velmi dlouho používaná jako skládka
Druh: Černá skládka
Řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství
Vytvořeno: 20.3.2017 16:45
Řešení:
Stav před:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
20.3.2017 16:50 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku