Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Odstavená Mazda na Kpt. Nálepky
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Na ulici Kpt. Nálepky, před domem č.p. 864 stojí už asi rok zjevně nepojízdná Mazda 5T93739 s propadlou STK. Přední SPZ nemá. Pneu bez vzduchu. Na ulici Kpt. Nálepky je neustále problém s parkovacími místy.
Druh: Ostatní
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 23.3.2017 20:32
Řešení: Odbor dopravy provedl místní šetření. Vozidlo Mazda, barvy modrá metalíza, odstavené na parkovišti před domem Kpt. Nálepky 864, nejeví známky vraku stanovené zákonem č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů. Pokud vozidlo nebude přeparkováno na jiné místo v rámci blokového čištění, bude věc řešit s posledním provozovatelem v registru vozidel příslušný správní orgán.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
26.3.2017 12:37 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku