Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:odstavený osobní automobil
Stav hlášení: V řešení
Popis problému:
Na ulici Čapková v Třinci naproti vchodu 653 stojí už rok osobní auto 5T8 1167. Stojí na chodníku a brání při odbočování.
Druh: Ostatní
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 20.4.2017 11:42
Řešení: Postoupeno odboru dopravy MěÚ Třinec, jako příslušnému orgánu státní správy.
Ostatní fotky:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
20.4.2017 12:27 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku