Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Vrak na ul. Beskydská
Stav hlášení: V řešení
Popis problému:
už dlouhou dobu stojí vrak na tomto parkovišti a blokuje parkovací místo. Na této adrese je šílený nedostatek parkovacích míst. Prosíme o odtažení. Před nějakým časem bylo přislíbeno zlepšení situace s parkováním v této oblasti, ale zatím se nic neděje.
Druh: Ostatní
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 21.4.2017 10:14
Řešení: Postoupeno odboru dopravy MěÚ Třinec.
Stav před:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
21.4.2017 13:03 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku