Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Stínění osvětlení
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Veřejné osvětlení u schodiště spojující ul. Krátká a Palackého je zastíněno stromy, takže za tmy se jde nepříjemně, a ve spodní části tráva a ostružiní zasahují do schodiště
Druh: Porucha
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 18.7.2017 20:52
Řešení: Porucha odstraněna

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
19.7.2017 09:30 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku