Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Třinec - Kanada
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Dobrý den, pár postřehů z Kanady: 1) U plotů mateřské školy vedle firmy CONTHI THERM je vyhozena pohovka. 2) Na stanovišti SOŠ je hluboká díra v asfaltu - zakrytá prknama. Nebezpečí úrazu, hlavně v noci. 3) Ulice Haldová, na trávniku vyhozena stará pračka. 4) Strom na ulici Na samotách - padají velké větve, jedna leží u parku SOŠ ( několikrát neúspěšně řešeno telefonicky s odborem životního prostředí MÚ) - hrozí nebezpečí úrazu. 5) Na ulici Černé tentýž problém viz 4) - u ocelového plotu SOŠ. 6) Tvoří se neústale skládky - odpočívadlo na ulici na Alaejích a u konterjnéru na třízeny odpad na stanovišti. 7) Na okraji lesa u stanoviště SOŠ byla navezena velká hromada větvi z jehličňanů a k ní začali občané vozit odpad ze zahrad, takže není na to hezky pohled ze zastávky. Děkuji a pokud to půjde, prosím o vyřešení.
Druh: Nepořádek
Řešitel: Pracovníci VPP
Vytvořeno: 19.7.2017 20:33
Řešení: Zařazeno do plánu prací VPP. Provedeno pracovníky VPP.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku