Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:chodník a park mezi ulicemi Lesní a Tyršova
Stav hlášení: V řešení
Popis problému:
Dobrý den, chtěla bych poprosit o řešení dlouhodobého problému v místech mezi ulicemi Lesní a Tyršova. Mezi přerostlými keři podél chodníku se zdržuji a pak přespávají především bezdomovci a jiná individua. Tento prostor je plný nepořádku (hlavně krabic, plastu a lahví z alkoholu, rovněž hader a papírů, ...) a zároveň se stává pro kolemjdoucí nebezpečným, především v nočních hodinách, jelikož průchod chodníkem je ve stínu krajních osvětlení. Děkuji.
Druh: Ostatní
Řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství
Vytvořeno: 22.7.2017 12:46
Řešení: Postoupeno odboru životního prostředí a zemědělství. Úklid odpadků provedou pracovníci VPP. Uklizeno.
Stav před:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
24.7.2017 08:59 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.
24.7.2017 09:00 Inspektor Předáno. Nový řešitel: Pracovníci VPP.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku