Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Přerostlý živý plot kolem rybníku Kanaďanka
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Kolem rybníku za zábradlím je přerostlý živý plot bránicí krásnému výhledu na vodní plochu.
Druh: Ostatní
Řešitel:
Vytvořeno: 25.7.2017 07:10
Řešení: Tyto pozemky město neudržuje, jsou v majetku Lesů ČR a spravuje je místní rybářská organizace.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku