Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:veřejné osvětlení
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
U veřejného osvětlení je uvolněný kryt. Je to mezi ulicí Čapkovou a Alešovou, hned první směrem od ul. Komenského.
Druh: Porucha
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 2.8.2017 07:46
Řešení: Závada na krytu sloupu VO byla okamžitě odstraněna.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
2.8.2017 09:05 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku