Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:NEPOŘÁDEK U NÁDOB NA TŘÍDĚNÍ ODPADŮ
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Opět jako každý týden si NĚKDO uklidil doma a pěkně všechno odvezl místo do sběrného dvora k nám do Konské. Dnes to máme dokonce s vanou ze sprchového koutu. Tento týden máme BIO,takže nám to popeláři neposbírají. Byli bychom rádi, pokud nám tam někoho pošlete uklidit ten binec. Také by to tam chtělo poséct trávu, která už přerůstá sběrné nádoby. Děkuji moc za všechny co se na to nemůžou dívat.
Druh: Nepořádek
Řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství
Vytvořeno: 9.8.2017 13:59
Řešení: Nepořádek byl odstraněn pracovníky VPP, vykosení pozemku bude provedeno příští týden.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
9.8.2017 15:10 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku