Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Výmoly
Stav hlášení: V řešení
Popis problému:
Dobrý den. Vjezd na parkoviště u pošty na Sosně je v katastrofálním stavu. Prosíme o opravu.
Druh: Poškození opotřebením
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 28.8.2017 19:34
Řešení:
Stav před:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
29.8.2017 07:30 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku