Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Zničená cesta
Stav hlášení: V řešení
Popis problému:
Druh: Poškození opotřebením
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 1.9.2017 11:07
Řešení: Postoupeno odboru dopravy
Stav před:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
4.9.2017 08:58 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku