Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Neopravovaná cesta
Stav hlášení: V řešení
Popis problému:
Prosím o opravu boční cesty u ubytovny Stříbro v Třinci-Kanadě, jsou tam hluboké díry,děkuji.
Druh: Poškození opotřebením
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 15.9.2017 00:48
Řešení: Postoupeno odboru dopravy. Části komunikací ve vlastnictví města budou opraveny.
Ostatní fotky:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
19.9.2017 10:48 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku