Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:NEPOŘÁDEK U NÁDOB NA TŘÍDĚNÍ ODPADŮ
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Prosíme opět uklidit nepořádek u nádob.Děkujeme
Druh: Nepořádek
Řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství
Vytvořeno: 26.9.2017 09:35
Řešení: Postoupenu odboru životního prostředí a zemědělství

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
26.9.2017 13:53 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku