Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Nepořádek
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
taková menší skládka na ulici Habrová za MŠ u trubek
Druh: Černá skládka
Řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství
Vytvořeno: 15.10.2017 09:15
Řešení: Postoupeno odboru životního prostředí a zemědělství. Prostor byl vyčištěn pracovníky veřejně prospěšných prací (VPP).
Stav před:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
16.10.2017 07:53 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.
18.10.2017 08:39 Inspektor Předáno. Nový řešitel: Pracovníci VPP.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku