Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Listí na hřbitově
Stav hlášení: V řešení
Popis problému:
Prosím o vyčistění listí kolem hrobů a urnových míst na hřbitově Folwark nový I, hlavně teď před Památkou zesnulých. Děkuji
Druh: Nepořádek
Řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství
Vytvořeno: 23.10.2017 09:49
Řešení: Postoupeno odboru životního prostředí a zemědělství, který má ve správě veřejná pohřebiště. Listí se hrabe postupně v několikadenních intervalech. Konkrétně na Folwarku Nový I. se uklízelo 13.10, 20.10. a dnes, tj. 24.10. A budeme uklízet během následujících dnů znovu, ovšem ne každý den. Máme 10 pohřebišť a tak se uklízejí postupně, jedno za druhým. Listí padá denně v průběhu několika týdnů. Jeho každodenní úklid na všech pohřebištích nejsme schopni zajistit ani fyzicky, a už vůbec ne finančně. Děkujeme za pochopení.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
23.10.2017 12:04 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku