Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Strom
Stav hlášení: V řešení
Popis problému:
Dobrý den. Na hřišti na Sosně je strom vyvrácený i s kořeny.
Druh: Porucha
Řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství
Vytvořeno: 30.10.2017 07:18
Řešení: Předáno odboru životního prostředí a zemědělství. Zadáno k odstranění a zpracování stromu pracovníkům veřejně prospěšných prací.
Stav před:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
30.10.2017 08:33 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor životního prostředí a zemědělství.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku