Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Semafory u Tesca
Stav hlášení: Vyřízeno
Popis problému:
Dobrý den, kdy budou opět v prvozu semafory u Tesca?
Druh: Porucha
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 4.11.2017 13:45
Řešení: Dle sdělení odboru doprava oprava semaforů právě probíhá a bude dokončena v nejbližších dnech.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
6.11.2017 07:29 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku