Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Sražené srny na cestě na Líštnou
Stav hlášení: V řešení
Popis problému:
Dobrý den, vím,že to nepatří k pořádku na třinecku,ale jsem strašně nešťasná ze situace na cestě č. 476 na Horní Líštnou směr hranice, kde v úseku od značky konce Třince za prudkou zatáčkou a lesíkem je několikrát do týdne sražena srna.Nejméně 1x týdně vysvětluji ráno dětem, co to je za krvavou skvrnu na silnici a včera jsme dokonce jeli jen pár minut po nehodě kolem, takže se ze zvěře ještě kouřilo :( nebylo by možné dát alespoň upozorňující značky?Nebo celkově omezit rychlost v tomto úseku od zastávky pod Borkem až po Likop??? Samozřejmě to,že by to chtělo chodník od Likopu po Třinec tady ani nebudu rozebírat. Děkuji, obyvatelka Horní Líštné
Druh: Ostatní
Řešitel: odbor dopravy
Vytvořeno: 4.11.2017 19:08
Řešení: Odbor dopravy podnět občana na doplnění výstražného dopravního značení u silnice č. II/476 projedná s Policií ČR a Správou silnic MSK. V případě opodstatněného požadavku bude odborem dopravy vedeno správní řízení, kterým bude stanovena nová místní úprava provozu.

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
6.11.2017 07:31 Inspektor Předáno. Nový řešitel: odbor dopravy.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku