Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Detail problému


Název:Spadlé větve
Stav hlášení: V řešení
Popis problému:
Dobrý den, bylo by možné odstranit spadlé větve za barákem na ul. Dukelská (761-771)? Děkujeme.
Druh: Nepořádek
Řešitel: Pracovníci VPP
Vytvořeno: 11.11.2017 11:42
Řešení: Zařazeno do plánu prací VPP.
Stav před:

Vývoj problému
Datum a čas Provedl Popis
13.11.2017 07:58 Inspektor Předáno. Nový řešitel: Pracovníci VPP.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku