Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Vážení spoluobčané, mezi naše priority patří i zajištění čistoty a pořádku v celém našem městě.
Některé lokality jsou v řádném stavu, jiné v horším, a někde i přes vynaložené úsilí a finanční prostředky není stav dobrý.
Pro rychlejší a efektivnější vyřešení závady nebo nedostatku v oblasti čistoty a pořádku nás můžete o daném problému informovat prostřednictvím webového formuláře.

Mgr. Ladislav Chromec - Inspektor (tel: 558 306 185, eMail: poradek@trinecko.cz)Hledat text  Stav hlášení  Druh  
Období


Nalezeno: 561 záznamů. Zobrazeno: 201 - 220    Stránka:  ...  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Stav: Před

Zničená lavička, uschlý strom

V prostoru nového hřiště ve dvoře za ul. B. Němcové je zničená jedna z nových laviček instalovaných při rekostrukci hřiště. Další lavička, tentokrát stará u pískoviště má zlomenou horní desku opěradla. Dále letos uschnul jeden vzrostlý smrk ve skupině jehličnanů u druhého pískoviště.
25.8.2015 15:52

Ikona - Vyřízeno

Nepořádek až bordel

Dobrý den, denně chodím ráno po trase od parkoviště "u kocura" do pekárny Gvuzd na autobusovém stanovišti a někdy nevím jestli jsem si nespletl cestu a neocitl se na nějaké skládce. Foto sem pro jistotu přikládat nebudu, některým by se mohl zvednout žaludek. A podobný stav není jen v tomto místě, stačí se městem projít a koukat.
21.8.2015 08:58

Ikona - Vyřízeno

Stavba dálnice v Třinci

Dobrý den. Máme problémy s výstavbou dálnice v Třinci. Bydlíme na ulici Oldřichovická a kolem nás neustále jezdí těškotonážní auta vířící prach, který máme v pokojích, oknech, autech, tujich a o zahrádce, kde si hrají malé děti nechci ani mluvit. Okraje cest jsou rozbité a tráva kolem poježděná, vůbec nejde chodit na procházky. Ve čtvrtek z 13.8. na 14.8. a v uterý z 18.8. na 19.8. jezdili z betonem celou noc. Kdo mi uhradí finanční náhradu za mytí, uklízení a nevyspané noci?
19.8.2015 20:30

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Díra v chodníku

Díra v chodníku je už delší dobu. A když se teď zvětšila, tak ji někdo zakryl. To ale není oprava. Je to nebezpečné, jak pro chodce, tak pro cyklisty.
19.8.2015 14:02

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Stav: Před

Suchý strom - padající větve

Před hospodou U pašíka (starý Baránek) stojí u místní komunikace směrem ke garážovišti suchý topol. Větve padají do komunikace a ohrožují dopravu na pozemní komunikaci. Nebezpečné.
11.8.2015 11:19

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Odstavená dodávka

Dobrý den, u garáží za tratí v Lyžbicích již několik měsíců stojí odstavená dodávka, která brání ve výhledu a zabírá část komunikace. Prosím o vyřešení problému. Děkuji
3.8.2015 08:47

Ikona - Vyřízeno

Černá skládka

Kolem celého Tesca expres na Dukelské ulici je neustále hromada odpadků,stejně jako u vedle sousedící trafiky,kde pomalu vzniká černá skládka.Prosíme o nápravu.
2.8.2015 12:36

Ikona - Vyřízeno

Nepořádek v lese

Dobrý den, u odpočivky v lese nedaleko nemocnice Třinec jsou rozházené pytle s odpadky a jiný nepořádek. Za týden by tímto místem měli probíhat závodnici Majday Steelrunu a nerad bych, aby si závodníci odnesli z Třince památku v podobě smetiště v lese. Moc děkuji. Sedláček
30.7.2015 15:04

Ikona - Vyřízeno

Uvolněný sloupek

V parčíku u Gymnázia je na průchozím chodníku uvolněn sloupek,který brání průjezdu(asi nárazem auta).Také by byla vhodnější jiná,třeba reflexní barva, která je vidět i při nočním osvětlení.
27.7.2015 19:06

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Komunikace v hrozném stavu

Chtěla bych upozornit na komunikaci, která je v hrozném stavu potom, co si po ní krátili cestu přetížené náklaďáky naložené hlínou, kterou vozili ze staveb obchvatu. Je to jedna velká kličkovaná, hlavně pro cyklisty hodně nebezpečná vozovka, posetá odloupnutými šutry a dírami i do hloubky 15cm.
17.7.2015 17:36

Ikona - Vyřízeno

Kontejnery na tříděný odpad na ulici Na kopci

Dle mého názoru by byls třeba udělat pod dvěma kontejnery dlažba a dělat pravidelně údržbu okolí kontejneru (není sekána tráva)
8.7.2015 13:36

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Jeřáb mimo vyhrazené staveniště nad ul. Frýdecká

Dobrý den, nedávno jsem přispíval ohledně problému s věžovým jeřábem, který v žádném případě nesmí pracovat / být zaparkován mimo oblast staveniště firmy PORR na ul. Frýdecká - viz foto. Prosím o nápravu. Touto ulicí projíždí tolik aut a lidí a nikomu to nevadí ? Čeká se na nějaké neštěstí ? Děkuji.
29.6.2015 12:33

Ikona - Vyřízeno

Nepořádek a hluk na ul. Oldřichovická v Třinci

Na podzim r.2014 rozkopal stavebník kvůli napojení kanalizace k nové zástavbě silnici na ul. Oldřichovická. Dodnes není silnice v původním stavu. Je zasypaná nějakým kamením, ale chybí na ní asfaltový kryt. Silnice je neustále zanesena drobným kamením ze zásypu, práší se z toho a jsou v zásypu díry. Děti nám tam jezdí na kolech, maminky tam jezdí s kočárky a projiždějícím autům se nechce uhýbat do zasypaného výkopu. Zvlaště v zatáčce je to velmi nebezpečné. Stejně tak byla loni na jaře poškozena silnice za křižovatkou na Oldřichovice. Po výkopu k plynové přípojce zůstala část silnice jen zasypaná. Je tam díra, je to nevzhledné a řidiči si o to mohou poškodit vozidla. Není přece možné aby někdo rozebral silnici v majetku obce a nedal ji do původního stavu. Navíc prováděcí firma, která tyto práce provádí, většinu provádí o víkendech, neustále tím ruší život v ulici a ignoruje vyhlášku města o nepoužívání hlučných strojů v neděli a o svátcích. Např. tuto neděli odpoledne to tam byla řešit i Městská policie. Po jejím odjezdu (bali tam dokonce 2x) pánové vždy policii ignorovali a pokračovali dál v hlučné práci. Prosím o sjednání nápravy. Pan stavebník je bohužel ignorant a prosbám občanů bydlících v oblasti se jen vysmívá. Děkuji
25.6.2015 11:38

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Cesta u hospody Černeho Kohouta

Dobrý den,chtěla bych upozornit na katastrofálně zaneřáděnou cestu od Boublikového stavu až za hospodu Černý Kohout.Cesta přestává být sjízdná a my co jsme odkázaní na tuto pozemní komunikaci si na ní ničíme automobily.Však jejich opravu a neustálé čištění nám již nikdo nezaplatí ,nebo ano? Douchova
24.6.2015 13:09

Ikona - Vyřízeno

Sekání trávy na Sosně

U požadavku ze 4.6.2015 je napsáno, že úkol je splněn, ale myslím, že to až tak není pravda,protože někdo zapomněl posekat trávu mezi chodníkem kolem cesty a zastávkou u Domova důchodců směrem k nemocnici. Tráva je už pěkně vysoká.
16.6.2015 21:42

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Nepojízdný automobil

Na parkovišti u vodní nádrže v lokalitě "pod břehem" na ulici Palackého již delší dobu stojí nepojízdný automobil.
16.6.2015 12:15

Ikona - Vyřízeno

Lednice

Upozorňuji, že lednička, která je na foto z příspěvku ze dne 22.4., je stále na stejném místě - Kanada směr Dušinec. Nějak se na ni při úklidu asi zapomnělo :)... Děkuji
15.6.2015 19:34

Ikona - Vyřízeno

Dopravní značky

Na křižovatce Husova, Černá a Mánesova - vyvrácené dopravní značky
9.6.2015 09:05

Ikona - Vyřízeno

Sekání trávy na Sosně

Dobrý den, každý den se vzbudím a říkám si: "doufám, že už dnes konečně někoho napadne přijít na Sosně posekat trávník na městských pozemcích." A takhle to je už několik týdnů. Tráva je metr vysoká, chodníky zarůstají. Člověk, aby se bál pozvat návštěvu odněkud zvenčí, aby si neřekla v jaké džungli to tady žijeme.
4.6.2015 06:21

Ikona - Vyřízeno

Větve ohrožující chodce

Dobrý den. Lávka spojující sídliště Sosna a nemocnici je v současné době špatně průchodná, protože skoro po celém jejím úseku jsou větve stromů zasahující do chodníku a těžko se zde prochází.
26.5.2015 20:10

Stránka:  ...  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku