Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Vážení spoluobčané, mezi naše priority patří i zajištění čistoty a pořádku v celém našem městě.
Některé lokality jsou v řádném stavu, jiné v horším, a někde i přes vynaložené úsilí a finanční prostředky není stav dobrý.
Pro rychlejší a efektivnější vyřešení závady nebo nedostatku v oblasti čistoty a pořádku nás můžete o daném problému informovat prostřednictvím webového formuláře.

Mgr. Ladislav Chromec - Inspektor (tel: 558 306 185, eMail: poradek@trinecko.cz)Hledat text  Stav hlášení  Druh  
Období


Nalezeno: 520 záznamů. Zobrazeno: 201 - 220    Stránka:  ...  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Nepořádek na Kanadě

Dobrý den, chtěla bych upozornit na tyto nedostatky: 1) Poškozený chodník u školy a vyvrácené obrubníky 2) Nepořádek u kontejnéru na sklo, křižovatka ulic Odbojářů, Nad Tyrkou, Besední. 3)Roztrhaný pytel se sklem u kontejnérů na tříděný odpad pod parkem J.K. Tyla (nebezpečí úrazu) 4)Vybouraný plot na ulici Odbojářů (pozemek patří CPI) 5) Na ulici Odbojářů byly ořezány stromy, větve zůstaly na chodnících. Chodníky plné smetí, neudržované. 6)V lese u cestičky na přehradu jsou části televizorů a objemný předmět v potoce. 7) Na ulici Černé vedoucí do Něbor přibývají tašky s odpadem v lese. 8) Na ulici Černé u plechového oblocení dílen SOŠ jsou jen torza stromů a stále padají větve (řešeno celý rok 2014 s životních prostředím, bez výsledku) 9) Čekárna na konečné SOŠ je natřena jen polovina (chyběla barva nebo peníze?). Děkuji za všechno co jste v minulosti pro naší čtvrt zařidil.
21.3.2015 20:27

Ikona - Vyřízeno

Parkování v Nádražní ulici - Těšínská

Dobrý den, neustálé porušování zákazu stání (příp. dokonce zastavení) na ul. Nádražní - Těšínská, kdy vozidla parkují přes vyhrazený pruh pro cyklisty. Myslím, že tento stav již trvá několik měsíců, možná i let. Doposud neřešeno. Cyklista musí vjíždět do silnice, což je při provozu, a velice špatném technickém stavu silnice Nádražní nebezpečné. Nejenom, že v městě Třinci téměř žádné cyklostezky nejsou, nepočítám do toho čáry na hlavní cestě, kdy cyklista je vystaven nebezpečí srážky vozidlem), a ještě tam kde jsou alespoň tyto čáry na silnicích, tak je tento pruh blokován parkujícími vozidly. Je mi jasné, že lidé dojíždějící do železáren nemají kde parkovat, ale to by měl řešit majitel železáren. Nelze řešit parkováním tam, kde je to dopravní značkou zakázáno, a po tak dlouhou dobu tolerováno!!! Fotodokumentaci nepřikládám, neboť mi to přijde zbytečné. Stačí se kdykoliv, ve kteroukoliv dobu projet touto silnicí. Předem děkuji za odpověď jakým způsobem a kdy bude řešeno.
19.3.2015 11:17

Ikona - V řešení

Stav: Před

Neskutečný stav cesty

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem, kdy bude opravena, a to kompletně Malá Jablunkovská. Na této komunikaci jsou díry o velikosti v průměru i půl metru, a díky parkujícím autům je nutné vjíždět na chodník, což ohrožuje bezpečnost chodců. Dále nadále dochází k parkování lidí i 2/3 vozidla na travnatém povrchu, což devastuje travnatý okraj cesty, díky čemuž nastupuje do auta z bláta (v případě deštivého počasí), o estetice nemluvě, viz. fotodokumentace. V místech, kam jsem umístil značku se vytváří i při menších dešťových srážkách kaluž, kterou je nutné obcházet přes travnatou plochu. Bohužel jsem nestihnul nafotit, ale i v pondělí, kdy už bylo dávno po dešti, se tato kaluž ještě na tomto místě nacházela. Mimochodem Vám chci sdělit, že byla loni opravena ul. Komenská, která byla ve výrazně lepším technickém stavu, než-li výše uvedená ulice. Doufám, že díry polepíte tak, jak máte ve zvyku, že během pár týdnů bude situace stejná. Předem děkuji za vyřešení požadavku a informaci jakým způsobem a kdy bude tento vyřešen.
19.3.2015 10:49

Ikona - Vyřízeno

Stav: Po

Velké množství odpadků v parčíku na ul. Palackého

Včera (dne 16.3.), při průchodu parčíkem na Palackého ulici směrem od Janáčkovy ul. svahem na Dukelskou ul., zjištěno značné množství odpadu v porostu, především prázdných PET lahví a skleněných lahví.
17.3.2015 15:28

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Stav: Před

Nepořádek

za i před domem na Kopernikové 644-646 u keřů jsou zadržovány odpadky. vedle domu na dětském hřišti je opět vybouraný koš a odpad( plastové láhve a papíry ) na hřišti
13.3.2015 13:19

Ikona - Vyřízeno

Třídění bioodpadu

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné zřídit u běžných nádob na třídění odpadu i nádobu na bioodpad? Bydlím na ulici Lidické v Třinci. Mockrát děkuji za informaci.
12.3.2015 12:12

Ikona - Vyřízeno

Nepořád kolem popelnic u garáži (u Křivce) a v korytě potoka

Prosím o úklid kolem popelnic u garáží a v korytě potoka Křivce, rovněž celá ulice Lidická je lemována odpadky.
10.3.2015 12:13

Ikona - Vyřízeno

Každodenní trauma z procházky do práce

Dobrý den, žádám Vás o úklid cesty a chodníčků, které vedou od Městského úřadu Třinec přes železniční přejezd až na Sosnu, ulice Topolová. Dokud ještě nevyraší tráva, musíme uklidit sklo, plasty, krabičky z cigaret a dokonce i pneumatiku. Kolem železného mostu je situace velmi pohoršující. Zkratka z ulice Topolové k Olši byla již před lety označována jako černá skládka a kvůli nebezpečnému srázu je i úklid dost nebezpečný. Člověk se diví, jak může naše město vypadat, v tak špatném stavu, ale autem si toho nikdo ani nevšimne. Ráda se zapojím do práce a přiložím ruku k dílu.
5.3.2015 12:32

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Autobusová zástavka Sosna -Sídliště.

Chtěl bych upozornit na nevyhovující stav autobusové zástavky Sosna-Sídliště -směrem na Třinec.Zástavka vypadá jak ukazuje foto:žádný přístřešek,shnilé listí ,protékající voda atd.V době deště ,bud´ˇ na nás prší nebo se dá schovat na protější straně cesty, Problém je v tom ,že projít frekventovanou cestu není jednoduché hlavně pro starší osoby. V příloze zasílám foto.
2.3.2015 12:18

Ikona - Vyřízeno

Pošlapané sazeničky jarních rostlin

Na terase na konečné zastávce autobusu ul. Lidicka byly na podzim zasazené cibulky narcisů, tulipánů, a jiné. Rostlinky už krásně raší, Jenže hned vedle těchto záhonků parkuje spousta aut a řidiči si zkracují cestu ke svým autům přímo přes tyto pučící rostlinky. Je jich mnoho zlámaných a zašlapaných. Nebylo by dobré označit záhonky cedulkami ? Hyklová
1.3.2015 17:43

Ikona - V řešení

Stav: Před

Zábradlí u schodiště

Na sídlišti Sosna ve dvorku jsou udělané nové schody ovšem zábradlí je příliš krátké a v zimně kdy je snih ivelmi nebezpečné .Je možno to napravit. Děkuji
28.2.2015 09:44

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Odstavené vozidlo

Nákladní Avie 4M2 6413 stojí v na území parku celou zimu a navíc vozidlo zasahuje do vozovky.
27.2.2015 11:45

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Nepořádek ostuda Třince

Dobrý den žádám o generální úklid celého města i bočních uliček je to až k pláči či k naší ostudě na západě se lidé snaží aby měli jejich město krásné(vyšperkované) tady se mi zdá jako by to městu nevadilo že žijeme v bordelu a špíně díky některým jedincům,kteří si neumí po sobě uklízet je to obrovská ostuda celé společnosti potažmo města Třince.
15.2.2015 13:17

Ikona - Vyřízeno

Stav: Po

Stav: Po

Sběrná nádoba

Mám na Vás takovou prosbu, na ulici Habrová už leží nějakou dobu malá zelená popelnice. Občané staré Sosny by rádi do ní házeli odpad, ale nejde to, když je vylámaná. Mohl byste s tím prosím něco udělat?
11.2.2015 11:05

Ikona - Vyřízeno

Neodhrnutý sníh

Upozorňuji na neodhrnutý sníh z ulice mezi domky v Oldřichovicích mezi evang. kostelem a lesní správou. Od 9.2. tam i přes vydatné sněžení neprojel pluh a v ulici je 10cm těžkého sněhu.
11.2.2015 08:39

Ikona - Vyřízeno

Padá led ze střechy

Aby nedošlo k úrazu, chci nahlásit, že na křižovatce ulic Lesní a Bezručová padají velké kusy ledu ze střechy rohového domku a toto je chodník, po kterém chodí děti do školy na Bezručové. Navíc ze strany od lesoparku se v této křižovatce nerespektuje nový přechod, chodník zde není vůbec udržován, takže přecházíme přímo v křižovatce, kde je z druhé strany zábradlí. Děkuji za vyřízení. Krysová
11.2.2015 07:14

Ikona - Vyřízeno

Odhrnování sněhu!

V Dolní LIštné na obecní cestě k domům č.p. 321 a 322 není v letošní zimě odhrnovaný sníh pravidelně jak bylo v minulých letech!Naposledy dnes v noci t.j. 10.2.2015!!! Přitom napadlo hodně sněhu,traktor tu jezdil,ale naši odbočku neprohrnul.
10.2.2015 02:04

Ikona - Vyřízeno

Neposypaná cesta

Podjezd do garáží, za podjezdem, cesta mezi garážemi - všude led. Dále je led na ul. B. Němcové ke vchodům č. 479 a 480. Děkujeme za posypání.
30.1.2015 10:29

Ikona - Vyřízeno

Nepojízdné auto na místní komunikaci

U parkovišti na ul. Erbenova stojí nepojízdná modrá Felicie SPZ 2T6 6249.
21.1.2015 11:49

Ikona - Vyřízeno

Nepořádek

Za podjezdem v Lyžbicích vpravo je od podzimu hromada větví, kterou často vítr rozfouká a jsou na silnici. Může je někdo ulkidit i s tím nepořádkem ve svazích před a za podjezdem a za garážemi
12.1.2015 15:02

Stránka:  ...  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku