Inspektor pořádku a čistoty

Inspektor čistoty a pořádku


Vážení spoluobčané, mezi naše priority patří i zajištění čistoty a pořádku v celém našem městě.
Některé lokality jsou v řádném stavu, jiné v horším, a někde i přes vynaložené úsilí a finanční prostředky není stav dobrý.
Pro rychlejší a efektivnější vyřešení závady nebo nedostatku v oblasti čistoty a pořádku nás můžete o daném problému informovat prostřednictvím webového formuláře.

Mgr. Ladislav Chromec - Inspektor (tel: 558 306 185, eMail: poradek@trinecko.cz)Hledat text  Stav hlášení  Druh  
Období


Nalezeno: 536 záznamů. Zobrazeno: 201 - 220    Stránka:  ...  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...

Ikona - Vyřízeno

Rozřezaná lavička

V lesoparku na největší křižovatce směr na kurty, 5. ZŠ, Slezská krčma je lavička, na které jsou rozřezány desky na sezení.
15.5.2015 12:45

Ikona - Vyřízeno

Stoka v lese

Do lesa za zahradnickou osadou vytéká do lesa stoka, která neuvěřitelně zapáchá. Vlastníme chatku hned vedle a zápach, který se od stoky šíří, nám zabraňuje v jakékoliv činnosti poblíž. Tímto bych Vás chtěl požádat, aby jste problém vyřešili. Tomáš Kucharzyk.
13.5.2015 09:40

Ikona - Vyřízeno

Nevyhovující stav páteřní komunikace

Dobrý den, silnice II/476 a III/4682 ve svém nejvytíženějším úseku od kruhového objezdu u polské základní školy po zastávku Sosna Folvark je ve velmi špatném stavu. Nebezpečnou se stává jízda na kole, v autě i MHD.
9.5.2015 08:58

Ikona - Vyřízeno

Omezení při sekání trávy,řezání dřeva...

Chci se zeptat,zda je v Třinci omezení na sekání trávníků a dělání většího hluku např.řezání dřeva,tím myslím soboty,neděle....Děkuji Jarka
4.5.2015 14:41

Ikona - Vyřízeno

Poškozená komunikace, povalená dopravní značka, prašnost atd.

Poškozená komunikace na ulici Oldřichovické - příjezd ke stavbě mostu, povalená dopravní značka, poškozený nájezd se skruží pro odvod vody,zvýšená celodenní prašnost - čištění vozovky za sucha a projíždějící vozidla víří prach,nepřizpůsobení rychlosti projíždějících vozidel stavby, bezohlednost řidičů. Týká se celého úseku od vyznačeného bodu až po stavbu.
24.4.2015 08:50

Ikona - Vyřízeno

Vyhozená lednička a pneumatiky

Dobrý den, v příkopu u komunikace za SOU Kanada na odbočce na Dušinec leží na jedné straně velká lednička a na druhé 4 pneumatiky. Nepochopitelné, co lidé jsou schopni pohodit v lese.... Děkuji S pozdravem Sedláčková
22.4.2015 08:19

Ikona - Vyřízeno

Odpadky podél komunikace

Dobrý den, chtěla bych upozornit na spoustu odpadků, které se nacházejí podél komunikace směrem od Polikliniky Podlesí na Podlesí-škola.
21.4.2015 09:52

Ikona - Vyřízeno

Nebezpečné poškození asfaltu na Frýdecké ulici

Na silnici 476 ve směru od kruhového objezdu u Shellky směrem do města před křižovatkou k Agipce jsou v silnici každý den větší díry v asfaltu.
19.4.2015 05:58

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Bílý prach v ovzduší

Dobrý den, zajímalo by mě, co do ovzduší v noci vypouští firma Tritreg, protože po jedné mé noční směně, kdy jsem parkovala v blízkosti této firmy, jsem měla zničený lak i skla u auta bílými fleky, které byly zažrané a nešly umýt. Přikládám fotografie, kde je jasně vidět stav po umytí na automyčce a po mém dlouhohodinovým čištěním. Když se to zažírá do autolaku, co lidé a jejich plíce ?
12.4.2015 11:19

Ikona - Vyřízeno

Špatný stav chodníku

Dobrý den, prosím o opravu chodníku vedoucí z ulice Štefánikové směrem k novinovému stánku. Dlažba na chodníku je uvolněná, vyboulená a hrozí úraz především starším lidem. Osoby na invalidním vozíku po chodníku nemohou téměř vůbec projet.
10.4.2015 10:25

Ikona - V řešení

Stav: Před

Kouzelná cesty otřesů

Tato cesta potřebuje zbrusu nový povrch. Zadělané výmoly jsou ještě více hrbolaté než samotné výmoly. Podle mě by stačilo odfrézovat 5-10 cm asfaltu na celé ulici a tím se stane alespoň dobře sjízdnou. (pokud nejsou prachy na nový asfalt) !!! TATO CESTA PATŘÍ K NEJHORŠÍM KOMUNIKACÍM VE MĚSTĚ !!!
9.4.2015 19:21

Ikona - Vyřízeno

Odpadky

Extremní množství odpodků. Nejspíš se tam usidlin bezdomovec. Odpadny NEZASAHUJÍ do podniku Nehlsen.
9.4.2015 18:40

Ikona - Vyřízeno

Výmol na ul.

Prosím o opravu výmolu na začátku jednosměrné ulice Jablunkovská při odbočení z ulice Mánesova.
6.4.2015 21:29

Ikona - Vyřízeno

Odstavené auto

Dobrý den, na parkovišti vedle vchodu 720, ul. Koperníkova na Terase, stojí již několik měsíců odstavený starý Fiat černé barvy SPZ 5T55629 s vypuštěnýma pneumatikama. Auto zde nikdy předtím nestávalo a dlouhodobě zabírá parkovací místo. Auto zde bylo odstaveno již počátkem zimy. Prosím o řešení tohoto problému, děkuji.
2.4.2015 13:21

Ikona - Vyřízeno

Hromada starých věnců a kytic před vchodem na hřbitov v Oldřichovicích

Před nedávno opravenou zvonici na hřbitově se nachází hromada starých věnců a kytic což nepůsobí dobře na vzhled okolí.
31.3.2015 12:43

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Stav: Po

Neuklizený chodník

Dobrý den, upozorňuji na zapomenutý neuklizený chodník na Sosně, který vede od obchodu Tesco expres směrem k panelákům. Prosím o úklid posypového materiálu. Děkuji.
24.3.2015 06:11

Ikona - Vyřízeno

Stav: Před

Nepořádek na Kanadě

Dobrý den, chtěla bych upozornit na tyto nedostatky: 1) Poškozený chodník u školy a vyvrácené obrubníky 2) Nepořádek u kontejnéru na sklo, křižovatka ulic Odbojářů, Nad Tyrkou, Besední. 3)Roztrhaný pytel se sklem u kontejnérů na tříděný odpad pod parkem J.K. Tyla (nebezpečí úrazu) 4)Vybouraný plot na ulici Odbojářů (pozemek patří CPI) 5) Na ulici Odbojářů byly ořezány stromy, větve zůstaly na chodnících. Chodníky plné smetí, neudržované. 6)V lese u cestičky na přehradu jsou části televizorů a objemný předmět v potoce. 7) Na ulici Černé vedoucí do Něbor přibývají tašky s odpadem v lese. 8) Na ulici Černé u plechového oblocení dílen SOŠ jsou jen torza stromů a stále padají větve (řešeno celý rok 2014 s životních prostředím, bez výsledku) 9) Čekárna na konečné SOŠ je natřena jen polovina (chyběla barva nebo peníze?). Děkuji za všechno co jste v minulosti pro naší čtvrt zařidil.
21.3.2015 20:27

Ikona - Vyřízeno

Parkování v Nádražní ulici - Těšínská

Dobrý den, neustálé porušování zákazu stání (příp. dokonce zastavení) na ul. Nádražní - Těšínská, kdy vozidla parkují přes vyhrazený pruh pro cyklisty. Myslím, že tento stav již trvá několik měsíců, možná i let. Doposud neřešeno. Cyklista musí vjíždět do silnice, což je při provozu, a velice špatném technickém stavu silnice Nádražní nebezpečné. Nejenom, že v městě Třinci téměř žádné cyklostezky nejsou, nepočítám do toho čáry na hlavní cestě, kdy cyklista je vystaven nebezpečí srážky vozidlem), a ještě tam kde jsou alespoň tyto čáry na silnicích, tak je tento pruh blokován parkujícími vozidly. Je mi jasné, že lidé dojíždějící do železáren nemají kde parkovat, ale to by měl řešit majitel železáren. Nelze řešit parkováním tam, kde je to dopravní značkou zakázáno, a po tak dlouhou dobu tolerováno!!! Fotodokumentaci nepřikládám, neboť mi to přijde zbytečné. Stačí se kdykoliv, ve kteroukoliv dobu projet touto silnicí. Předem děkuji za odpověď jakým způsobem a kdy bude řešeno.
19.3.2015 11:17

Ikona - V řešení

Stav: Před

Neskutečný stav cesty

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem, kdy bude opravena, a to kompletně Malá Jablunkovská. Na této komunikaci jsou díry o velikosti v průměru i půl metru, a díky parkujícím autům je nutné vjíždět na chodník, což ohrožuje bezpečnost chodců. Dále nadále dochází k parkování lidí i 2/3 vozidla na travnatém povrchu, což devastuje travnatý okraj cesty, díky čemuž nastupuje do auta z bláta (v případě deštivého počasí), o estetice nemluvě, viz. fotodokumentace. V místech, kam jsem umístil značku se vytváří i při menších dešťových srážkách kaluž, kterou je nutné obcházet přes travnatou plochu. Bohužel jsem nestihnul nafotit, ale i v pondělí, kdy už bylo dávno po dešti, se tato kaluž ještě na tomto místě nacházela. Mimochodem Vám chci sdělit, že byla loni opravena ul. Komenská, která byla ve výrazně lepším technickém stavu, než-li výše uvedená ulice. Doufám, že díry polepíte tak, jak máte ve zvyku, že během pár týdnů bude situace stejná. Předem děkuji za vyřešení požadavku a informaci jakým způsobem a kdy bude tento vyřešen.
19.3.2015 10:49

Ikona - Vyřízeno

Stav: Po

Velké množství odpadků v parčíku na ul. Palackého

Včera (dne 16.3.), při průchodu parčíkem na Palackého ulici směrem od Janáčkovy ul. svahem na Dukelskou ul., zjištěno značné množství odpadu v porostu, především prázdných PET lahví a skleněných lahví.
17.3.2015 15:28

Stránka:  ...  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku