Aktuality

Aktuality


Prázdniny v 3nci v Klubu seniorů

Dne 10.08.2016 jsme v Klubu seniorů u příležitosti konání Prázdnin v 3nci i přes nepříznivé deštivé počasí přivítali 60 dětí. Tato již tradiční akce se letos konala v duchu oslav 85. výročí povýšení Třince na město. Podtitulek úspěšného setkání dětí s těmi staršími v Klubu seniorů byl "Svému městu přeji...". Děti mohly svá přání namalovat nebo napsat. V rámci malých workshopů si pak na oslavu vyrobily stylové narozeninové brýle, jako na každé správné narozeninové oslavě si zatančily i osvěžily malou ovocnou dobrotou, kterou si samy připravily. O zábavu a poučení malých dětí i těch odrostlejších se postaralo 12 klientů Klubu spolu s pracovníky odboru sociálních věcí MěÚ. Zkuste sami posoudit, jak to v Klubu vypadalo a jaká zde vládla atmosféra a podívejte se na přiložené fotografie.

Všem klientům, kteří se na přípravě a realizaci akce podíleli, děkujeme!

Z fotokopií výtvarných prací dětí jsme na plotě zahrady Klubu seniorů vytvořili galerii. Přijďte se podívat, co naše mladá generace přeje městu Třinci (nebo se podívejte na další aktualitu).
Originály prací byly svázány do kroniky a prostřednictvím paní starostky předány "našemu městu".

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku