Aktuality

Aktuality


Rozpis aktivit na duben 2017

Vážení a milí klienti Klubu seniorů Třinec, v měsíci dubnu si vás dovolujeme pozvat na následující mimořádné aktivity.
V pátek 07.04. pořádá Klub kulečníku Velikonoční kulečníkový turnaj, na který zve všechny členy tohoto Klubu.
Ve středu 12.04. se na přednášce Blahodárné účinky aloe vera dozvíte o netušených účincích této rostliny. Na dané téma si s vámi přijde popovídat zdravotní sestra paní Dagmar Zmudová z Nemocnice Třinec spolu s paní Jarmilou Sobkovou.
Na obdobné téma týkající se zdraví se v dubnu sejdeme ještě jednou, a to na přednášce v rámci Seniorgymnázia. Přednáška o vlivu výživy na zdraví a nemoc se koná ve čtvrtek 20.04.
Pro klienty s výtvarným zaměřením přicházíme ve čtvrtek 13.04. s nabídkou výtvarného workshopu Velikonoční pískování. Na workshopu rádi uvítáme nejen vás, ale také vaše vnoučata.
Všechny, kteří si přejí rozvinout své individuální schopnosti a možnosti mozku, zveme na Kurz trénování paměti. První lekce proběhne v pátek 21.04.
V neposlední řadě upozorňujeme na možnost přihlašovat se na květnový výlet, jehož cílem je exkurze do automobilové společnosti Hyundai v Nošovicích, komentovaná prohlídka města Frýdek-Místek a romantická zastávka u přehrady Olešná. Výlet se uskuteční v úterý 02.05. Přihlásit se můžete od středy 12.04. od 7:00 hod.

Bližší informace k výše uvedeným nabídkám vč. rozpisu aktivit na duben 2017 naleznete v příloze.

Logo STaRS Městská knihovna Třinec - Logo Region Forum - Těšínské slezsko Euroregion - Těšínské slezsko Logo Czechpointu
 EVROPSKÁ 
 DATABANKA 
Město Třinec na facebooku